PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614435}
7,1 434
oceny
7,1 10 1 434
Marchlands
powrót do forum serialu Marchlands

Dobry mini-serial

ocenił(a) serial na 7

Naprawdę dobry mini-serial. Zresztą nie ma się co dziwić, bo to produkcja BBC. Mroczny
klimat, rozwiązanie zagadki następuje dopiero w ostatnim odcinku. Jednak rozczarują się
wszyscy ci, którzy spodziewają się obejrzeć horror, bo to zdecydowanie bardziej dramat
rodzinny z domieszką elementów nadprzyrodzonych (ale jest to sprowadzone do
koniecznego minimum). Poza tym występują tu naprawdę niezła obsada aktorska (moją
ulubienicą jest aktorka grająca postać Ruth). Ogólna ocena 7/10.

PS Inny klimat bo dramat/sci-fi ale też produkcja BBC i tez mini-serial - polecam "Black
Mirror". Naprawdę świetna rzecz. Mogę nawet rzec, że perełka :)

ocenił(a) serial na 7
ironia999

Marchlands jest od ITV, nie BBC.

ironia999

Trochę mnie zaskakują dobre recenzje tego serialu. Owszem pomysł był świetny, ale wykonanie takie sobie. Podział aż na trzy osiem czasowe - nieźle ale słabo wyszły powiązania. Środkowy okres (lata 80) można by wyciąć z miniserialu. Nie miał żadnego znaczenia dla fabuły. Tak samo pokazywanie romansu Marka z głuchoniemą Olive, i faktu, że zaszła w ciążę i straciła dziecko. To nie miało żadnego sensu i nic nie wnosiło. Tylko trzeba było się gimnatykować, żeby wszystko pasowało...
Sam główny wątek mimo potencjału był nijaki. Cała tajemnica, bo zamiast przypadkowego wypadku, dziadek pośrednio zawinił? Natury samego zdarzenia to nie zmieniło.

Niby horror a elementów grozy na lekarstwo. I dobrze.

Film tak na 6/10 ale ogólnie zawód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones